GİYOTİN MOTORLU CAM M2 FİYATLARI NE KADAR ?

Katlanır ve sürme cam sektöre en büyük  darbe giyotin motorlu cam sistemlerinden geldi. Balkonlar,Cafeler,Resturant gibi mekanlar artık katlanır veya sürme cam yerine giyotin cam sistemleri ile yapılmaya başlandı.

Sistem motorlu olup genellikle bir sabit 2 hareketli kanat ile çalışmaktadır. Alüminyum kasalı sistem de camlar tek veya lamine veya ısıcam olarak yapılmaktadır. 

Giyotin cam da denilen hareketli motorlu cam sistemlerinin m2 fiyatları genişlik uzunluk ölçüsüne göre çıkarılmaktadır. 

Piyasa da daha çıkalı çok uzun süre olmayan motorlu cam da denilen giyotin hareketli küpeşte m2 olarak hesaplanan bir sistemdir.

Giyotinli cam m2 fiyatları ne kadar diye merak eden müşterilere kısaca açıklayıcı bir bilgi vereceğim.

Özellikle cafe restoran gibi yerlerde büyük ilgi gören kapatma sistemleri yapılacak ölçüye göre m2 fiyatları belirlenmektedir. Bu sistem de boyalı ısıcamlı veya karolajlı motorlu cam fiyatları etkileyen sistemlerdir.IMG D5A5EB 9AFD8B 0019F9 3D09AB 9DCC81 16DEF5 600x419 - Giyotin Motorlu Cam M2 Fiyatları Ne Kadar

Giyotinli Motorlu Hareketli Küpeşte Cam m2 fiyatları

Bu sistem en çok açılır tavan pergole etraf kapatma sistemlerinde kullanılmaktadır. Mekan dan yer kazanmak isteyenler için bulunmaz bir uzun ömürlü  kapatma sistemidir.

Kupa yapı olarak cafe restoran gibi balkon veya teras  uygulamalarımız da elektrikli motorlu cam sistemlerini müşterilerimize önermekteyiz.

Giyotinli cam 3 veya 4 kanatlı sistem olarak hesaplama yapıldığı için m2 fiyatları da ona göre değişkenlik göstermektedir.

Giyotinli cam fiyatları da m2 olarak hesaplama yapılmaktadır Genişlik yükseliğe göre verilen fiyatlar müşteriye sunulmaktadır.

Scroll to Top